Yangın Önlemleri Uygunluk Raporu

MEB Mevzuatına göre bir kurumun veya okulun ruhsat alabilmesi için Kurum veya Okul binasının Yangın Önlemleri Yönetmeliğine göre uygunluk raporu alması gerekir.

Bunun tespiti ve bu raporun düzenlenmesi ilgili İtfaiye Müdürlüğü tarafından yapılır. Binanın yangın merdiveninin ve diğer yangın önlemlerinin mutlaka yönetmeliklerde belirtilen standartlara uygun olması gerekir.

 

Temel Akademi Danışmanlık uzmanları bina keşif danışmanlığında binanızın Yangın Önlemleri açısından mevzuata uygun olup olmadığını veya neleri yaparsanız uygun olacağı konusunda size bilgi verir.

Eğer talep edilirse bu raporu almak için Yangın Önlemleri konusunda uzmanlarımız size danışmanlık hizmeti verebilir , uygunluk raporunuz için müracaatta bulunabilir ve bu raporu sizi adınıza temin edebilirler.

 

Ayrıca anlaşmalı firmamız tarafından yangın merdiveni yapımı, tadilatı, yangın kapılarının standartlara uygun olarak temini,gerebilecek diğer malzemeler;  yangın tüpleri, yangın ihbar butonları,duman dedektörü gibi malzemeleri temin edilip montajları yapılabilir.

Altayçeşme Mah. Çağlayan Sk. No:1 Ahmet Turan İşmerkezi Kat:4/26 

Maltepe / İSTANBUL

Tel     : 0216 457 00 82

Faks  : 0216 457 00 83

Mobil: 0532 655 82 04

            0530 243 21 89

© 2016  Temel Akademi  Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Ltd Şti.