Bina Devir-Satış -Kiralama Hizmetlerimiz

Temel AkademiDanışmanlık olarak ,danışmanlık hizmetlerimiz ile beraber okul ve kurum binaları satış ,kiralama ve devir hizmetleri de sunmaktayız.

Mevcut portföyümüzde okul ve kurum olmaya uygun binalar bulunmaktadır. Bunların bazıları hali hazırda okul ve kurum olarak faaliyetlerine devam etmekte bazıları ise uygun tadilatlarla okul ve kurum olabilecek binalardır. Sizde yeni bir okul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız ve uygun bina arıyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Okul veya kurumunuzu satmayı,kiralamayı veya devretmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki irtibat numaralarımızdan bizi hemen arayabilirsiniz. Bu yerlerinizi mevcut müşterilerimize sunabilir ve kısa sürede satış ,kiralama ve devir işlemlerini sonuçlandırabiliriz.

Ayrıca okul olarak kiraya vermek veya satmak istediğiniz bir mülkünüz varsa bizi arayın gelip keşif yapalım eğer okul olmaya uygun ise müşterilerimize teklif edebiliriz.

Mevcut binamı okul yeri olarak kiraya vermek istiyorum

Mevcut binamı okul yeri olarak satmak istiyorum

Okulumu devretmek istiyorum

Okul yatırımı yapacağım uygun bina arıyorum

Sürücü kursuna uygun bina arıyorum

Muhtelif kursa uygun bina arıyorum

Anaokulu açmak için uygun bina arıyorum

Kursumu devretmek istiyorum

Anaokulu devretmek istiyorum

Kiralık okul binası arıyorum

Okul arsası arıyorum

Bu ve buna benzer bütün taleplerinizi Temel Akademi Danışmanlık profesyonel ve uzman kadrosu en hızlı ve doğru şekilde değerlendirecektir.