Bina Keşif Hizmetlerimiz

Kurum açmak isteyen müşterimizin, öncelikle kurum açmayı düşündüğü bir bina varsa bu binanın mevzuata uygun olup olmadığının tespitinin tarafımızca yapılması gerekir.

Bu yüzden eğer bir binanız varsa veya kiralama veya satın almayı düşündüğünüz bir bina varsa bu binanın uygun olup olmadığının uzmanlarımız tarafından keşfinin yapılarak bina uygunluğunun tespit edilmesi gerekir.

Temel Akademi Danışmanlık olarak müşterilerimize bulduğunuz binayı tutmadan kiralama ve satış işlemi yapmadan veya mevcut binanız varsa tadilatı başlatmadan bizimle mutlaka iletişime geçmelerini ve binanın uygunluğunu tespit ettirmelerini talep ediyoruz.

Bu önemli aşamanın gözardı edilmesi bazen çok büyük miktarlarda para ve zaman kaybına neden olmaktadır.

Temel Akademi Danışmanlık uzmanları tarafından yapılan bu keşifte binanın sadece MEB mevzuatı açısından değil Yangın Önlemleri ve Çevre Sağlığı açısından da uygun olup olmadığı tespiti yapılır. Bazen binalar MEB mevzuatı açısından uygun olmasına rağmen Yangın önlemleri veya  Çevre Sağlığı açısından uygun olmamaktadır. Bu yüzden keşif işlemleri her açıdan yapılmakta ve müşterinin ileride karşılacağı sorunlar önceden tespit edilmektedir. 

Keşif raporu 

Temel Akademi Danışmanlık uzmanları keşif için geldiğinde binanızın MEB mevzuatı ve diğer mevzuatlar açısından uygun olup olmadığını veya Binanın mevzuatlara uygun hale getirmek için yapılacak iyileştirme, tadilat ve onarımların neler olduğunu, yada ilave edilecek şeyler varsa ihtiyaçları ve  sonunda yaklaşık kontenjanın ne olacağını tespit eder ve bunları size bir rapor halinde sunar.

Özel Öğretim Kurumu açmak için Temel Akademi Danışmanlık bina keşif hizmetini Türkiye'nin bir çok ilinde sunmaktayız. 

Hangi illerde size bu hizmeti sağlayacağımızı öğrenmek için lütfen aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.

Altayçeşme Mah. Çağlayan Sk. No:1 Ahmet Turan İşmerkezi Kat:4/26 

Maltepe / İSTANBUL

Tel     : 0216 457 00 82

Faks  : 0216 457 00 83

Mobil: 0532 655 82 04

            0530 243 21 89

© 2016  Temel Akademi  Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Ltd Şti.